Ubytovanie v Keszthely

Kompletná ponuka celého ubytovania v Keszthely. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Keszthely, kde nájdeme mestá Cserszegtomaj, Gyenesdiás, Hévíz, Alsópáhok a Vonyarcvashegy.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Holiday home Toldi u-Keszthely StarStarStarStar

Foto: Holiday home Toldi u-Keszthely
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Holiday home Toldi u-Keszthely in Keszthely offers accommodation with free WiFi, 2.5 km from Balaton Museum. The Festetics Castle is within 2.7 km of the holiday home. This holiday home features 2 bedrooms, a TV, and a kitchenette with a microwave.

Izby

2-spálňový dovolenkový dom
osoby36 - 38 EUR za noc

2. Holiday home Toldi Utca-Keszthely Zamor StarStarStarStar

Foto: Holiday home Toldi Utca-Keszthely Zamor
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
89 %

Located in Keszthely, 2.2 km from Balaton Museum, Holiday home Toldi Utca-Keszthely Zamor offers a living room with a TV, and free WiFi. The Festetics Castle is within 2.4 km of the holiday home.

Izby

3-spálňový dovolenkový dom
osôb50 - 50 EUR za noc

3. Holiday home Toldi M. utca-Keszthely StarStarStarStar

Foto: Holiday home Toldi M. utca-Keszthely
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Holiday home Toldi M. Utca-Keszthely is a property located in Keszthely near Helikon Castle Museum. The accommodation is 2.5 km from Balaton Museum.

Izby

3-spálňový dovolenkový dom
osôb48 - 53 EUR za noc

3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: